КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ З АВІАМОДЕЛЬНОГО СПОРТУ на 2020 рік

КАЛЕНДАРНИЙ  ПЛАН 

СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ З АВІАМОДЕЛЬНОГО  СПОРТУ на 2020 рік

 І. НАЦІОНАЛЬНІ  ЗМАГАННЯ

№ 

 

Найменування

 спортивних заходів

Місце

проведення

Термін

проведення

Вільнолітаючі моделі

1

Етап Кубку України – Етап Кубку Cвіту -«Free Flight Latvia Cup » з вільнолітаючих моделей (F1А,В,С,Q)

Харківська обл.

18.06 -20.06

2

Етап Кубку України – Етап Кубку Cвіту- “Black Stork Cup “з вільнолітаючих моделей (F1A,B,C,Q)

Харківська обл.

20.06 -22.06

3

Чемпіонат України з вільнолітаючих моделей  (F1А,В,С,H,G,P,Q), дорослі, юніори

Чернігівська обл. АСК «Прогрес»

08.06 -10.06

 

4

Чемпіонат України з вільнолітаючих моделей (F1E), дорослі, юніори

c. Стоянка

Київська обл.

10.04 -12.04

5

Етап Кубку України –Етап Кубку Cвіту “Antonov Cup”, з вільноліт. Моделей (F1A,B,C,Р,Q)

Чернігівська обл. АСК

«Прогрес»

08.07 -10.07

6

Етап Кубку України – Етап Кубку Cвіту – Stamov Cup” з вільнолітаючих моделей  (F1A,B,C,P,Q)

Чернігівська обл. АСК

«Прогрес»

10.07 -12.07

7

Етап Кубку України – “Кубок М. Галайби'' з вільнолітаючих моделей (F1А,В,H,G,P) 

Сумська обл.

с.Озаричі

26.07 -30.07

8

Всеукраїнські змагання учнівської молоді на Кубок командувача ВПС України з вільнолітаючих моделей (F1А,В,С,H,G,P,Q)

Сумська обл.

м.Конотоп

18.07 -23.07

9

Етап Кубку України – «Кубок М. Захарова»  з вільнолітаючих моделей (F1A,B,C,Р,Q)

Чернігівська 

обл. Прогрес



10.06 -11.06

Моделі для закритих приміщень

10

Етап Кубка України - «Кубок  Сніжинка» з мікромоделей (F1D), 

м. Марганець

Дніпроп.обл

29.02 -01.03

11

Чемпіонат України з мікромоделей (F1D), спортсмени, юніори , Всеукраїнські змагання учнівської молоді з вільнолітаючих моделей для закритих приміщень.

м.БілаЦерква

м.Кіровоград

18.06 -21.06

12

Етап Кубку України - з мікромоделей (F1D)

  м.Запоріжжя

Запоріж.обл

17.07 -19.07

13

Етап Кубка України - з мікромоделей (F1D), 

м.Марганець

м.Запоріжжя

25.09 -27.09


Кордові моделі

14

Етап Кубку України - «Кубок пам’яті Героїв Небесної Сотні» з кордових моделей повітряного бою (F2D), спортсмени та юніори.

Київська обл.

     «Чайка»

22.02 -23.02

15

Етап Кубку України - «Кубок Галичини»» з кордових моделей повітряного бою (F2D)

м.Івано-

Франківськ

11.04 -12.04

16

Етап Кубку України -  Етап Кубку світу «Кубок Чемпіонів пам’яті Бельмана» з кордових моделей  (F2A,B,C)

м. Харків

30.04 -01.05

17

Етап Кубку України - «Кубок Свободи» з кордових моделей повітряного бою  (F2D)

м.Тернопіль

09.05 -10.05

18

Етап Кубку України Етап Кубку Світу - «Кубок  Києва» з кордових моделей (F2A,B,C,D)

Київська обл.

«Чайка»

16.05 -17.05

19

Всеукраїнські змагання учнівської молоді на Кубок командувача ВПС України з кордових моделей, юніори.

Сумська обл.

м.Конотоп

11.06 -15.06

20

Чемпіонат  України  з кордових моделей спортсмени та юніори (F2A,F2B,F2C, F2D, F2І,F2F,F4B).

Київська обл.

«Чайка»

19.06 -21.06

21

Кубок України з кордових моделей копій “Кубок Сікорського”у класі моделей (F4B)

Київська обл.

    « Чайка»

22.08 -23.08

22

Етап Кубку України –   з кордових моделей, спортсмени та юніори  (F2A,B,C, F4В)

Київська обл.

«Чайка»

12.09 -13.09

23

Етап Кубку України – «Кубок пам’яті Ігоря Лавягіна» у класі моделей (F2B)

Київська обл.

     «Чайка»

10.10 -11.10

24

Етап Кубку України – «Кубок Білої Церкви»  з кордових моделей повітряного бою (F2D)

м.Біла Церква

Київська обл.

24.10 -25.10

25

Етап Кубку України , Етап Кубку світу 

– з кордових моделей повітряного бою (F2D)

    м.Жовква Львівська обл

09.10 -11.10


Радіокеровані моделі

26

Етап Кубку України з радіокерованих моделей, гонки дронів (F3U)

м.Запоріжжя

02.05-03.05

27

Етап Кубку України  «Весняний Кубок» з радіокерованих моделей  - (F3A)

с. Зазім’є

Київська обл.

08.05-10.05

28

Чемпіонат  України з радіокерованих моделей (F3J, F5J), спортсмени та юніори 

Київська обл.

05.06 -07.06

29

Чемпіонат України з радіокерованих моделей (F3К), дорослі, юніори

Київська обл.

29.05 -31.05

30

Чемпінат України з радіокерованих моделей (F3C, F3N), дорослі, юніори

м.Васильків

Київська обл.

12.06 -14.06

  31

Етап Кубку України  - «Кубок Крила Харкова»  з радіокерованих моделей (F3А)

Харківська обл.

27.06 -29.06

  32

Чемпіонат України з радіокерованих моделей, дорослі, юніори (F4C/H)

м.Івано-Франківськ

03.06 -06.06

  33

Етап Кубка України  - «Кубок Слобожанщини» дор., юніори з радіокерованих моделей (F3J, F5J, F3K), F3K міні  

Сумська обл.

Конотоп. р-н

с.Озаричі

24.07 -27.07

34

Чемпіонат України   - з радіокерованих моделей  (F3А), спортсмени та юніори

  м.Харків

08.08 -09.08

35

Чемпіонат України з радіокерованих моделей  - (F3F), дорослі, юніори

Чорноморськ Одеська обл.

07.08 -09.08

36

Етап Кубку України “Осінній Кубок” 

з радіокерованих моделей (F3A)

м.Чорноморськ Одеська обл.

04.09 -07.09

37

Етап Кубку України  « Кубок Запоріжжя»  з радіокерованих моделей (F3D, F3R)

с.Зазімє

Київська обл.

11.09 -13.09

38

Всеукраїнські змагання учнівської молоді  з радіокерованих моделей літаків (копії літаків,пілотажні,гоночні,моделі повітряного бою) та планери F5J

м.Конотоп

Сумська обл.

18.09 -21.09

39

Чемпіонат України з радіокерованих моделей рейсінг коптерів (F3U)

м.Київ

05.06 -07.06



 ІІ. МІЖНАРОДНІ  ЗМАГАННЯ

1

Чемпіонат світу серед дорослих та юніорів з мікромоделей класу F1D

      Румунія

26.03 - 29.03

2

Чемпіонат Європи серед дорослих та юніорів з радіокерованих пілотажних  моделей F3А

  Іспанія

22.08 - 29.08

3

Чемпіонат Європи серед дорослих та юніорів з радіокерованих моделей F3J

   Польща

28.07 - 03.08

4

Чемпіонат світу з кордових моделей (F2A,F2B,F2C,F2D)

Польща

10.08 - 15.08

5

Чемпіонат світу  серед юніорів, вільнолітаючі моделі, F1A,B,P

  Румунія

02.08 - 06.08

6

Чемпіонат Європи з вільнолітаючих моделей 

F1А,В,С, дорослі

  Македонія

18.08 - 22.08

7

Чемпіонат Європи серед дорослих та юніорів з вільнолітаючих моделей F1Е

Румунія

21.06 - 24.06

8

Чемпіонат Світу серед дорослих та юніорів з радіокерованих моделей   F3К

Угорщина

14.07 - 20.07

  9

Чемпіонат Європи (дорослі, юніори) з радіокерованих моделей F5J

 Угорщина

23.08 -29.08

10

Чемпіонат Світу з радіокерованих  моделей-копій 

F4C, F4H, F4G

 Норвегія

25.07 -01.08

11

Кубок Світу з вільнолітаючих моделей (етапи з роз’їздами)

 Календар    ФАІ

Згідно FAI календаря

12

Кубок Світу з радіокерованих моделей (етапи з роз’їздами)

Календар ФАІ

Згідно FAI    календаря 

13

Кубок Світу з кордових моделей  (етапи з роз’їздами)

Календар ФАІ

Згідно FAI календаря 

 

Навчально-тренувальні збори:

1

Учбово-тренувальні збори з вільнолітаючих моделей F1ABCP (дорослі, юніори)

Київська обл.

11.07 -25.07

2

Учбово-тренувальні збори з радіокерованих моделей   F3,F4,F5 (дорослі, юніори)

   Чернігівська       обл.

09.04 -23.04


3

Учбово-тренувальні збори з кордових моделей 

                F2ABCD (дорослі,юніори)

Київська обл.

25.07 -31.07







ПРЕЗИДІЯ ФАМСУ  2020 рік.                                           Генеральний секретар Куренков Р.В

Правила спортивних змагань, система відбору до збірної

Вільнолітаючі моделі

F1А, F1B, F1C, F1D, F1E, F1N, F1P, F1Q, F1G, F1H, F1J, F1K, F1L, F1M, F1R, F1S (додатки 1-4)

 

Кордові моделі

F2А, F2В, F2С, F2D, F2Е, F2F, F4B

 

Радіокеровані моделі, дрони.

 F3B, F3F, F3J, F3K, F3H, F3Q, F3A, F3D, F3N, F3Q, F3U, F4H, F4G, F4C, F5B, F5D, F5J, F5E, F5F, F5G, F5K

 

Правила міжнародної Федерації FAI

 

Правила з авіамодельного спорту (давніші версії)

 

Система відбору до збірної

Система відбору

3.РЕГЛАМЕНТ

відбору до збірної команди

України з авіамодельного спорту.

 

3.1. У відбору до національної збірної команди України з авіамодельного спорту та участі у міжнародних та національних змаганнях допускаються спортсмени та юніори які на момент відбору є членами Федерації авіамодельного спорту України та сплатили щорічний членський внесок у ФАМСУ і мають активну міжнародну ліцензію FAI .

3.2. Відбір кандидатів до національної збірної команди України з авіамодельного спорту на наступний рік здійснюється відповідно рейтингу який триває від початку і до закінчення поточного року.

3.3. Остаточне рішення про участь, склад національної збірної команди України та розподіл коштів на фінансування участі збірної у Чемпіонаті Світу та Чемпіонаті Європи приймається за рішенням Президії Федерації авіамодельного спорту України.

 

4. РЕЙТИНГ

відбору кандидатів до складу національної збірної

команди України з авіамодельного спорту.

 

До рейтингових змагань відносяться всі етапи Кубка України, Чемпіонат України, з затвердженим ФАМСУ суддівським складом, всі етапи кубка світу, з затвердженим ФАМСУ суддівським складом які проходять на території України, Чемпіонати Світу та Європи.

До рейтингу відбору входять 4 кращих результату спортсмена на всіх рейтингових змаганнях серед яких мінімум два українських змагання і мінімум один етап Кубку Світу, або Чемпіонат Світу, або Чемпіонат Європи.

Результати з Чемпіонату України перераховуються з коефіцієнтом 1.3. Чемпіонату Світу, Чемпіонату Європи - з коефіцієнтом 1.2.

В разі відмови , або неможливості участі будь якого спортсмена, його місце в команді займає спортсмен, який є наступним у рейтинговому відборі.

Рейтинг визначає кандидатів в збірну на наступний календарний рік, відбірковий цикл розпочинається з 01 січня та закінчується 31 грудня.

Система нарахування балів на рейтингових змаганнях що до рейтингу відбору кандидатів до складу національної збірної команди України з авіамодельного спорту на наступній рік складається з загальної суми чотирьох найкращих результатів рейтингових змагань поточного року згідно місця зайнятого кандидатом відповідно протоколу змагань.

За зайняті кандидатами місця відповідно до протоколу рейтингових змагань бали нараховуються так :

за 1 (перше) місце 25 балів - за 2 (друге) місце 20 балів

за 3 (третє) місце 15 балів - за 4 (четверте) місце 12 балів

за 5 (п’яте) місце 10 балів - за 6 (шосте) місце 9 балів

і далі бали нараховуються за кожне місце на один бал менше.

 

Кандидат який отримав максимальну кількість балів з урахуванням суми чотирьох кращих результатів з рейтингових змагань займає перше місце у рейтинговому відборі. У разі рівності балів між кандидатами перевагу отримує той у кого кращий результат на Чемпіонаті України.

 

4.3. Остаточне рішення про участь, склад національної збірної команди України та розподіл коштів на фінансування участі збірної у Чемпіонаті Світу та Чемпіонаті Європи приймається за рішенням Президії Федерації авіамодельного спорту України.

 

 

Президія

 

 

СТАНІСЛАВ БОГДАНОВИЧ       

Чорний (керівник)

ПРЕЗИДЕНТ

РУСЛАН ВАЛЕНТИНОВИЧ

Куренков

ГЕНЕРАЛЬНИЙ СЕКРЕТАР

ВАЛЕРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ

Крамаренко

ПОЧЕСНИЙ ПРЕЗИДЕНТ

СВІТЛАНА ІВАНІВНА

Сичова

 

ВІЦЕ-ПРЕЗИДЕНТ ВІЛЬНО ЛІТАЮЧІ МОДЕЛІ (F1)

ІГОР МИКОЛАЙОВИЧ

Міленін

ВІЦЕ-ПРЕЗИДЕНТ КОРДОВІ МОДЕЛІ (F2)

ДМИТРО ВАЛЕРІЙОВИЧ

Старостін

ВІЦЕ-ПРЕЗИДЕНТ РАДІОКЕРОВАНІ МОДЕЛІ (F3)

ДМИТРО МИХАЙЛОВИЧ

Яременеко

ЧЛЕН ПРЕЗИДІЇ

ВІКТОРІЯ ВІКТОРІВНА

Крамаренко

ЧЛЕН ПРЕЗИДІЇ

ВАЛЕРІЙ ПАВЛОВИЧ

Горинін

ПЕРШИЙ ВІЦЕ-ПРЕЗИДЕНТ

 

 

 

Президія документи